Музей Голодомору на Книжковому Арсеналі

24 Червня 2021

Науково-публіцистичні видання Національного музею Голодомору-геноциду представлені на Х Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» на полицях крамниці Музейного простору.

Зокрема, представлені такі видання: брошури «Вкрадене дитинство. Діти в роки Голодомору 1932–1933», «Голодомор: нищення ідентичності», «Нас вбивали, бо ми українці», «Церква на захисті християнського і національного», книги «Голодомор як геноцид» В. Сергійчука, «Голод 1946–1947 рр. в Україні: колективна пам’ять» та «Йосип Сталін — фельдмаршал Голодомору» В. Марочка, збірник матеріалів конференції «Проблема екзистенційного вибору під час Голодомору-геноциду», «Рафаель Лемкін. Радянський геноцид в Україні», збірник документів та матеріалів «”Чорні дошки” України. Чернігівська область».

Стенд Музейного простору знаходиться на локації B3.02. Завітати на фестиваль можна 23–27 червня 2021 року з 10:00 до 22:00.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічний проєкт Мистецького арсеналу, заснований 2011 року. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються і осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.