Музей Голодомору підписав меморандум про співпрацю з Вінницькою академією безперервної освіти

26 Січня 2021

26 січня 2021 року Національний музей Голодомору-геноциду та Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія безперервної освіти» підписали меморандум про співпрацю, який передбачає:

• дослідження історії Голодомору як геноциду української нації, найбільшого злочину в історії України ХХ ст.;
  • поширення об’єктивної інформації про нього серед громадян України та світової громадськості;
  • проведення заходів з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та сприяння комеморативним практикам;
  • обмін літературою з теми Голодомору-геноциду;
  • розширення інтелектуального доступу громадськості до історичних артефактів із теми Голодомору 1932–1933 рр., що зберігаються в Музеї;
  • обмін та проведення спільних виставок.

Найближчим часом Музей та академія спільно з іншими установами організують та проведуть Міжнародну науково-практичну конференцію «Масовий штучний голод 1921–1923 рр.» до сотих роковин цієї історичної події. Конференція планується на 30 вересня 2021 року. Крім того, Вінницька академія безперервної освіти погодилася надати серпневий номер свого журналу «Калейдоскоп» для публікації наукових матеріалів конференції.

Також у 2021 році Музей Голодомору, Інститут дослідження Голодомору та Вінницька академія неперервної освіти планують спільно підготувати і видати збірку уроків та виховних заходів з теми Голодомору-геноциду.

Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія безперервної освіти» — провідна установа у Вінницькій області з підвищення кваліфікації педагогічних працівників та керівників навчальних закладів.