Музей Голодомору продовжує співпрацю із проєктом «Архів війни»

7 Червня 2023

У рамках XX Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA (м. Київ) було презентовано демо-версію платформи «Архів війни».

Співробітники Музею Голодомору мали можливість ознайомитися з демо-версією платформи та висловити свої пропозиції щодо можливого подальшого доопрацювання архіву. Музей Голодомору став одним із перших партнерів «Архіву війни» та зараз продовжує обробку матеріалів, записаних в рамках проєкту «Ті, хто бачили темряву», для подальшого передавання в Архів.

Станом на сьогодні на платформу «Архів війни» завантажено близько 3,7 млн медіафайлів як з відкритих джерел інформації (зокрема сформовано архів телеграм-каналів) так і унікальних матеріалів, які не опубліковані у вільному доступі. На основі цього масиву даних можна отримати інформацію про  близько 36 000 подій та потенційних воєнних злочинів.

«Архів війни» — це інформаційна некомерційна платформа, яка об’єднує всі форми цифрових матеріалів, зібраних із початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Тут каталогізують всі матеріали для збереження історії та справедливого представлення подій у правовому та публічному дискурсах. «Архів війни» реалізує ГО «Докудейз» та Infoscope.