Музей Голодомору провів семінар для гідів по Києву

9 Березня 2021

9 березня Музей Голодомору провів семінар для Гільдії Гідів.Екскурсоводи по Києву та Україні, дізналися більше про Голодомор та роботу нашого музею.

Семінар включав у себе

• Екскурсію музеєм
  • Лекцію про Голодомор від Інституту дослідження Голодомору (Ірина Батирєва)
  • Лекцію про те, як висвітлювати тему Голодомору різним відвідувачам (Дар’я Чудінова)
  • Розповідь про музейні заходи, програми та пропозиції щодо подальшої співпраці.

Учасники й організатори семінару обмінялися думками щодо організації екскурсій та заходів, присвячених темі Голодомору.

«Щиро вдячні Музею Голодомору за цікавий захід. Гідам потрібно постійно оновлювати свої знання, щоб екскурсанти мали щонайповнішу інформацію про складні періоди історії України. Сподіваємося на подальші спільні проєкти», – поділилася враженнями Голова правління Гільдії Гідів Наталія Пирогова.

«Команді Музею Голодомору було приємно побачити таку зацікавленість темою серед членів Гільдії. Ми впевнені, що це тільки початок плідної співпраці», – розповіла Дар’я Чудінова.

Учасники семінару отримали розсилку з презентаціями лекцій та додатковими матеріалами.