Музей Голодомору відвідала Федеральна міністерка закордонних справ Німеччини

7 Лютого 2022

7 лютого Музей Голодомору відвідала делегація Міністерства закордонних справ ФРН на чолі із Федеральною міністеркою закордонних справ Анналеною Бербок. Гостей супроводжував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Розпочали візит моєї німецької колеги Анналени Бербок до України з відвідання Національного музею Голодомору-геноциду. Ми працюємо над тим, щоб геноцид українців отримав якнайширше міжнародне визнання, зокрема у Німеччині», – написав Кулеба.

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору-геноциду, міністри поклали декоративні композиції з колосків пшениці та калини до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» й запалили свічки у Вівтарі пам’яті. Опісля гості оглянули оновлену експозицію Зали пам’яті, де дізналися історію геноциду українців, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом та ознайомилися з діяльністю Музею.

Міністри проведуть переговори, ключовими темами яких стануть координація зусиль у рамках Нормандського формату, втілення комплексного пакету стримування Росії, розвиток торговельних відносин, зміцнення енергетичної безпеки, активізація діалогу щодо історичної відповідальності Німеччини перед Україною, повідомляє Укрінформ.