Музей Голодомору відвідали парламентарі із ПАР

4 Травня 2022

Музей Голодомору відвідала парламентська делегація з Південно-Африканської Республіки. Гості вшанувала жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років та прослухали оглядову екскурсію на території Музею.   

Джон Стенхайсен (John Steenhuisen) та  Ґреґ Міллс (Greg Mills) стали першими офіційними представниками ПАР, які прибули в Україну з часу повномасштабного вторгення військ російської федерації в Україну.  

Джон Стенхайсен — член Національної асамблеї ПАР, голова Демократичного альянсу. Ґреґ Міллс — науковець, публіцист, очолює один із провідних аналітичних центрів у Йоганнесбурзі, в минулому – спецрадник командувача силами НАТО в Афганістані.  

Метою візиту організованого за підтримки Андріани Білої, громадської діячки, засновниці Української школи культурної дипломатії, є отримання правдивої інформації про події в нашій країні з перших вуст. Адже в південноафриканських медіа багато російської пропаганди і фейків.

Члени делегації та українські представники обговорили також майбутні кроки взаємодії для  визнання Голодомору геноцидом Парламентом Південно-Африканської Республіки. 

Музей Голодомору – місце, яке проливає світло на події минулого та передумови сьогоднішньої війни. Доносячи правду світу про історію України, ми пояснюємо, що саме і чому відбувається зараз. Росія хотіла нас знищити 90 років тому, і цього ж бажає тепер. Бо ми маємо те, чого не має вона: минуле, що сягає в глибину віків, багату спадщину і культуру. І це ми велика нація і велика країна, а велич росії штучно створена міфами і брехнею.   

Розповідаючи правду світові – стаємо сильнішими!  

Зупинимо війну разом! Стоп геноцид!