Музей Голодомору відвідав кореспондент Австрійського національного телебачення та радіо

31 Січня 2022

31 січня Музей Голодомору відвідав головний кореспондент австрійського національного телебачення та радіо ОRF (Österreichischer Rundfunk) в Україні Крістіан Фердинанд Вершютц.

Візит відбувся у межах підготовки телепрограми про Голодомор 1932-1933 років та австрійського інженера Александра Вінербергера – автора найвідоміших у світі фотографій про Голодомор в Україні.

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії світового українства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідний науковий співробітник відділу дослідження соціо-демографічних та правових аспектів Інституту дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду голова Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду Володимир Сергійчук розповів журналісту історію Голодомору 1932–1933 рр., масових штучних голодів 1921–1923 рр., 1946–1947 рр., а також про внесок А. Вінербергера у викриття злочину геноциду українців перед світовою спільнотою.

Своєю чергою журналіст наголосив на важливості співпраці між країнами й збереженні пам’яті про жертв Голодомору-геноциду.

Нагадаємо, Австрія не визнала Голодомор актом геноциду.