Музей Голодомору відвідав кореспондент BBC News Фергал Кін

9 Лютого 2022

8 лютого, Музей Голодомору відвідав кореспондент BBC News та автор Фергал Кін. Це відбулося у межах підготовки комплексного сюжету BBC про вплив Голодомору на становлення національної ідентичності українців.

Під час візиту журналіст оглянув експозицію Музею, а також поспілкувався із Василем Марочком, доктором історичних наук, професором, провідним науковим співробітником відділу історичних досліджень Інституту дослідження Голодомору.

Науковець розповів журналісту про те, яку роль відіграє Голодомор у становленні національної пам’яті українців. Василь Марочко наголосив на небезпеці тоталітарних режимів, та важливості поширення знань про Голодомор для запобігання злочинів геноциду та порушенню прав людини.

Також в межах зйомок сюжету британські журналісти відвідують Харківську область, де поспілкуються з місцевими краєзнавцями та нащадками українців, які пережили Голодомор.