Музей Голодомору відвідав Міністр закордонних справ Нідерландів

15 Листопада 2022

Сьогодні, 15 листопада, Музей Голодомору відвідала офіційна делегація Королівства Нідерланди на чолі з міністром закордонних справ Вопке Хукстра. Супроводжували делегацію міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба й представники адміністрації Музею.

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору, гості поклали декоративні композиції з колосків пшениці до скульптури “Гірка пам’ять дитинства” й запалили свічки у Вівтарі пам’яті.

Після цього гостям провели екскурсію експозицією Зали пам’яті й подарували літературу з теми Голодомору 1932–1933 років англійською мовою, яка всебічно й ґрунтовно розкриває тему геноциду українців й злочинів комуністичного тоталітарного режиму.

Нагадаємо, 1 листопада, Музей Голодомору відвідала делегація з Естонії на чолі з першим віце-спікером Рійгікогу Хеліром-Вальдором Сеедером.