Парламентська делегація з Естонії відвідала Музей Голодомору

1 Листопада 2022

Сьогодні, 1 листопада, Музей Голодомору відвідала делегація з Естонії на чолі з першим віце-спікером Рійгікогу Хеліром-Вальдором Сеедером.
Супроводжували гостей представники адміністрації Музею і перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.
Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору-геноциду, делегація поклала декоративну композицію до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» і запалили свічку у Вівтарі пам’яті.

Опісля гостям провели екскурсію Залою Пам’яті, під час якої розповіли про історію Голодомору 1932–1933 років як злочину геноциду комуністичного тоталітарного режиму проти українців та подарували збірник, що містить знамениту доповідь Рафаеля Лемкіна «Радянський геноцид в Україні», перекладену 32 мовами.

Нагадаємо, Естонія була першою країною, яка визнала Голодомор актом геноциду на державному рівні (1993 рік).
Фото із Фейсбук-сторінки Олександра Корнієнка.