Музей Голодомору взяв участь у Neoсвітньому Арсеналі

2 Березня 2020

З 27 лютого до 1 березня у Мистецькому Арсеналі відбувся Neoсвітній Арсенал — 4-денний фестиваль-протест проти стандартної системи освіти.

Темою цьогорічного фестивалю був «Супермозок: ліва/права півкуля». Учасники дізнавалися, як працює наш мозок та за що відповідає кожна із його частин, що впливає на наші відчуття та як пов’язані й взаємодіють між собою культура і наука, мистецтво і технології. Фестиваль зібрав понад півсотні учасників зі всієї України — музеї, бібліотеки, театри, організації-популяризатори науки, видавництва, інші інституції та компанії, що мають освітні програми, побудовані за принципом edutainment (навчання через гру).

Команда Музею Голодомору вперше взяла участь в одному із найбільших освітніх фестивалів, де представила нову гру для дітей та підлітків «Схованка». Граючи, учасники допомагали 12-річній Катрусі оминути небезпеки та наповнити схованку запасами. Як діти, так і дорослі досліджували шляхи порятунку та виживання українців під час Голодомору та дізнавалися більше про історію України.

На фестивалі ми також анонсували запуск програми History Lab для підлітків 11-15 років. Протягом шести занять учасники вивчатимуть історію Голодомору із командою музею та створюватимуть комікси разом із професійним коміксмейкером. Початок програми — щоп’ятниці з 3 квітня. Стежте за анонсами музею, невдовзі ми розпочнемо набір.