Музей Голодомору запустив онлайн-екскурсію англійською мовою

25 Лютого 2021

Відтепер відеоекскурсія Музеєм Голодомору доступна англійською мовою. Завдяки їй можна дізнатися причини і механізми Голодомору та зрозуміти, чому Голодомор є геноцидом українців.

Нині Музей можна відвідати онлайн з будь-якого куточку світу, переглянувши відеоекскурсію та поспілкувавшись із екскурсоводами.

Для того, щоб ознайомитися з інформацією англійською, перейдіть за посиланнямДля того, щоб забронювати екскурсію, просимо скористатися формою.

Команда Музею закликає українців поширити цю інформацію серед друзів-іноземців, щоб якомога більше людей дізналися про Голодомор-геноцид.

Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин. Перша — це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею. Друга частина відбуватиметься у форматі відеоконференції через платформу Zoom. Співробітниця музею відповість на ваші запитання, пояснить незрозумілі моменти й надасть додаткову інформацію. Загальна тривалість відеоекскурсії — до 45 хвилин.

Вартість відеоекскурсії — 19 грн з однієї особи; мінімальна група — 5 осіб (при замовленні екскурсії для меншої кількості учасників оплата здійснюється за 5 осіб).

Нагадаємо, Музей також можна відвідати офлайн, забронювавши екскурсію англійською мовою або скориставшись аудіогідом, доступним 33 мовами.