«Нова радість стала»: до Музею Голодомору завітав Вертеп

18 Січня 2022

У Водохресний святвечір, 18 січня, в Музеї Голодомору  лунали колядки – на гостину завітав Вертеп Спудейського Братства Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Спудейське Братство було засноване в 1997 році. Акції братчиків, як наприклад, «Чистий Сковорода», коли студенти миють пам’ятник  Григорію Савовичу, відомі всій країні. Братство ініціює та організовує різноманітні цікаві заходи для студентства та упродовж ось уже 25 років підтримує і поширює українські народні звичаї, стимулює студентство та академічну спільноту до відродження традиційних свят.

Вертеп від Спудейського Братства відомий далеко за межами Могилянки: його знають у багатьох організаціях і закладах. Щороку братчики готують нове театралізоване дійство, в якому в жартівливому вигляді переповідають найгучніші політичні події з життя країни. Зі своїм Вертепом студенти відвідують адміністрацію університету, випускників, політиків, музеї, засоби масової інформації та всіх, хто запрошує.

«Вертепувати будемо в період з 10 по 23 січня», – наголошують братчики на своїй сторінці в телеграмі. Запрошуйте! Різдвяна атмосфера і святковий настрій гарантовані!