Нове видання: «Україна: Голгофа ХХ століття»

31 Січня 2019

Автор Василь Кушерець, доктор філософських наук, член-кореспондент НАПН України, Президент університету сучасних знань, науково розповідає про Голодомор, бо «це трагедія, яка заторкнула кожну українську сім’ю, і мою в тому числі», повідомляє ресурс «Україна молода»

Добираючи факти й пишучи книжку «Україна: Голгофа ХХ століття», Василь Кушерець чітко визначився, на яких проблемах варто акцентувати увагу.Він відразу окреслює свою позицію: Голодомор був геноцидом українців, а кількість людських втрат становить від 7 до 10 мільйонів людей. Відкривати правду автор узявся про низку регіонів України – Дніпропетровщину, Черкащину, Київщину. Окремим розділом «Голодоморні травми Донбасу» автор досліджує й виписує проблеми Голодомору й репресій Донеччини. Василь Кушерець наводить достовірні цифри і факти, які вражають читача: «за 500 днів 1932-1933 років в Україні померло від голоду, за неповними даними, від 7 до 10 мільйонів осіб.Про наслідки Голодомору автор розповідає не лише з погляду статистики та історичних фактів, а й з позицій конкретних мікроісторій людей.

Це гідна науково-популярна праця, видана товариством «Знання», яка стане ще однією цеглинкою у вимуровуванні нашої власної правди.