Обмін музейним досвідом з заповідником «Биківнянські могили»

25 Червня 2019

25 червня 2019 року відбулась зустріч співробітників Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» з колегами з Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили». Обидві установи працюють з проблемами історичної травматичної пам’яті, збереженням, презентацією та інтерпретацією цього травматичного для суспільства досвіду.

Під час зустрічі були обговорені питання, пов’язані з обліком музейних фондів, організацією їх зберігання, шляхами та джерелами комплектування фондової колекції.

Музейники поділились досвідом створення та особливостями експонування фотодокументальних проектів,  використання сучасного мультимедійного обладнання в експозиційній роботі, підготовки та реалізації освітніх програм для дітей.

Науковці Інституту дослідження Голодомору, філіалу Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» розповіли про співпрацю з архівними установами, роботу над організацією та проведенням наукових конференцій.