Освітня програма дитячого дозвілля й відпочинку «Літо у музеї» закінчила свою роботу

14 Червня 2019

Другий тиждень  «Літа у музеї» був дуже насиченим і яскравим.

Діти на майстер-класах навчилися виготовляти керамічне горнятко, ляльку-мотанку, паперову квітку, паперового голуба, також плели «браслети дружби» та виготовили пам’ятний значок про музей Голодомору.

Надзвичайно радісно діти щодня грали у рухливі  ігри. Керівники освітньої програми проводили інтерактивні тематичні заняття «Дитинство: традиції та сучасність» з літнього циклу народних свят, зокрема познайомили вихованців із традиціями Зелених свят, водінням Куста. Здобуті знання діти закріпили на тематичних заняттях англійською «Зелені свята», «Русалчин тиждень».

 

Літо у музеї не було б повноцінним без «музейної практики», тому діти відвідали тематичну екскурсію «Музей: за лаштунками експозиції»,  на якій познайомилися із щоденною роботою музейників, переглянули мультфільми про музей. На тематичному занятті  «Створюємо казку про музей» вихованці малювали картини, в яких  передали свої переживання і враження від літніх днів у музеї. На одному подиху пройшов воркшоп «Я – куратор», на якому діти навчилися створювати  виставку, провели кураторські екскурсії виставкою «У пошуках втраченого». Від сьогодні її можна переглянути на території музею. 

Без перебільшення хітом освітньої програми стали тематичні екскурсії нашим музеєм, які спробували провести самі діти для наставників-екскурсоводів та спільно з ними. А родзинкою виявився Квест, в якому діти показали відмінні знання території музею, його символів та експонатів. На прохання дітей квест з невеликими змінами та ускладненими завданнями проводили аж тричі!  Зняли також відеоролик про враження від дитячої програми «Літо у музеї». 

 

Радіємо,  що можемо зростити молоде покоління, гідне називатися музейниками!  Чекаємо відгуків та пропозицій до подальшої співпраці!