Парламентський секретар Міністерства Спадщини Канади Аріф Вірані відвідав Меморіал жертв Голодомору

25 Серпня 2018

25 серпня  2018 року Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відвідала  делегація із Канади на чолі із Парламентським секретарем Міністерства Спадщини Канади, депутатом Парламенту Канади паном Аріфом Вірані.

Гості вшанували пам’ять жертв Голодомору покладанням квітів, ознайомилися з експозицією Зали пам`яті, запалили свічки на Вівтарі.

Під час екскурсії працівники музею ознайомили делегацію з історією геноциду української нації, що був вчинений керівництвом Радянського Союзу на чолі зі Сталіним.

Гості відзначили важливість вивчення історії Голодомору-геноциду в Україні та всьому світі, щоб запобігти вчиненню злочину геноциду в майбутньому.

Нагадаємо, що Канада була однією із перших держав, що визнала Голодомор актом геноциду.