Представник відомої японської корпорації відвідав музей

13 Лютого 2019

Одним з перших відвідувачів Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» сьогодні став представник японської компанії Panasonic Террі (Тецуя) Кавасіма.

Прослухавши екскурсію пан Кавасіма був вражений та зізнався, що в Японії про Голодомор відомо мало, зокрема він вперше чув про такий жорстокий та масштабний злочин радянської влади. Допомагала вникнути в український контекст перекладач Світлана Журавей, саме завдяки її сприянню представник японської фірми дізнався про наш музей та висловив бажання відвідати його. Тецуя та Світлана вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та встановленням свічки на «Вівтар пам’яті». Окремий захват представника компанії, яка спеціалізується на виготовленні технічних приладів, викликала повноформатна проекція фільмів на стіни «Залу пам’яті» в нашому музеї, що допомагає відвідувачу глибше зануритися в тему Голодомору.

«Я сподіваюсь, що подібна трагедія ніколи не повториться. Щоб цього не сталося, нам потрібно пам’ятати цю історію. Дякую», – написав пан Кавасіма у відгуку.