Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре побував у Музеї Голодомору

1 Липня 2022

Сьогодні, 1 липня, Музей Голодомору відвідала офіційна делегація на чолі з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гар Стьоре. Супроводжував норвезьких гостей міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Разом вони вшанували пам’ять загиблих українців унаслідок Голодомору 1932-1933 років біля скульптури «Гірка пам’ять дитинства».

Йонас Гар Стьоре перебуває в Україні з офіційним візитом. «Я прибув, щоб заявити про підтримку народу України. Норвегія передасть 1 млрд євро до кінця цього року або на початку 2023 року на потреби людей», – заявив Стере на спільному брифінгу з Президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Цього  ж дня Йонас Гар Стьоре  побував у Чернігові, де на власні очі побачив вражаючі руйнування міста внаслідок російських бомбардувань та поспілкувався з місцевими мешканцями.

Нагадаємо, що Норвегія наразі не визнала Голодомор геноцидом українського народу.

Фото. Фейсбук сторінка Олександра Ткаченка.