Прем’єр-міністр України вручив Папі Франциску скульптуру «Гірка пам’ять дитинства» та книгу про Голодомор

25 Березня 2021

25 березня 2021 року Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані Дениса Шмигаля, Прем’єр-міністра України, – про це повідомляє Vatican NEWS.

Розмова Глави Українського Уряду з Папою Франциском завершилася представленням делегації та обміном подарунками. Святійший Отець подарував Прем’єр-міністрові України бронзову композицію «Наповнімо руки іншими руками» та спеціальні видання своїх енциклік та інших документів.

Денис Шмигаль подарував Папі факсимільне видання «Віденського Октоїха» та репродукцію скульптури «Гірка пам’ять дитинства», встановленої в Національному музеї Голодомору-геноциду в Києві, разом з книгою, виданою Музеєм, де вміщено статтю Рафаеля Лемкіна «Радянський геноцид в Україні», перекладену на 33 мови.