Прем’єр-міністр України відвідав будівництво другої черги Меморіального комплексу

12 Липня 2019

12 липня 2019 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», аби оглянути стан будівництва другої черги Меморіального комплексу.

Прем’єр-міністр разом із директоркою музею Олесею Стасюк, Головою Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору Іваном Васюником, директоркою Міжнародного благодійного фонду розвитку Меморіалу жертв Голодомору Лесею Гасиджак обговорили процес будівництва та експозицію майбутнього музею.

«Увіковічити пам’ять про мільйони українців, які загинули під час Голодомору 1932-1933 років – це справа честі кожного громадянина. Ми маємо знати історію та її найтрагічніші сторінки. Кожен з нас повинен принаймні один раз відвідати цей музей: зрозуміти, що насправді відбувалося», — сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Над архітектурним проектом музею працює група українських архітекторів компанії «Проектні системи ЛТД» (Київ, Україна) у співпраці з провідною європейською студією «NizioDesign International» (Варшава, Польща).

З макетом будівлі другої черги Меморіального комплексу всі охочі можуть ознайомитись у Залі пам’яті Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».