Презентація логотипу

24 Листопада 2016

Друзі, 24 листопада 2016 року було презентовано логотип Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”

Фірмовий знак – полум’я свічки, що символізує незнищеність пам’яті української нації про пережитий геноцид

Вертикальна червона стрічка, яка символізує історичну пам’ять, – фірмовий елемент.
Історична пам’ять – це генетичний код нації та основний чинник формування національної свідомості, ідентичності. В 1933 році була спроба знищити національну ідентичність українців. Ми не маємо права про це забувати, адже стирання історичної пам’яті загрожує повторенням геноциду

Логотип для музею створив харківський дизайнер Сергій Мішакін, співзасновник студії графічного дизайну 3Z Studio, автор «червоного маку» – символу відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги.

Завдяки дизайнерській студії «Переворот» музей здійснив ре-дизайн офіційного сайту Музею. Новий дизайн виконаний у фірмовому стилі логотипу Меморіалу жертв Голодомору.