Презентація виставки «Нас вбивали, бо ми українці» у Каліфорнії

16 Вересня 2018

5 жовтня ц.р. в рамках наукового симпозіуму «Жінки і Голодомор-геноцид: жертви, виживання, винуватці» у Університеті Каліфорнія відбудеться презентація виставки «Нас вбивали, бо ми українці».

Симпозіум пройде в бібліотеці імені Генрі Маддена (м. Фресно, штат Каліфорнія, США). Виставку презентує професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Володимир Сергійчук, також він виступить з доповіддю «Вшанувати всіх невинних жертв Голодомору!».

Виставка «Нас вбивали, бо ми українці» широко охоплює історію Голодомору: від причин вчинення злочину до відновлення правди про Голодомор. Автори виставки зробили акцент на доказах наявності у Сталіна наміру знищити українську національну групу як таку.

Нагадаємо, 13 березня ц.р. виставку презентували у Верховній Раді України, відвідувачі з різних куточків як України так і всього світу могли ознайомитися з нею як в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», так і в місцевих музеях в різних регіонах України.