Презентація книг про Голодомор в Івано-Франківську

7 Жовтня 2021

6 жовтня в Івано-Франківську відбулася презентація видань Національного музею Голодомору-геноциду у межах проєкту «Боротьба за свідомість».

У заході взяли участь представники бібліотек, освітньо-наукових закладів та громадськості. Заступник директора Інституту дослідження Голодомору Іван Петренко презентував наукові праці та результати Міжнародного Форуму «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо», який був присвячений пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 рр., до 100-х роковин масового штучного голоду 1921–1923 рр., 75-х роковин масового штучного голоду 1946–1947 рр.

Крім цього присутні на зустрічі мали можливість переглянути відеоролик про Голодомор 1932-1033 років й усвідомити весь жах тих подій.

Опісля нові видання Музею та книги з історії України отримали наступні бібліотеки:

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка

Івано-Франківська міська централізована бібліотечна система

Наукова бібліотека ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника