Президент Парламентської Асамблеї НАТО відвідала Меморіал жертв Голодомору

17 Жовтня 2018

17 жовтня 2018 року Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» відвідала Президент Парламентської Асамблеї НАТО Раса Юкнявічєнє. Зустріла гостю генеральний директор музею Олеся Стасюк.

Пані Раса Юкневічєнє ознайомилася з меморіалом та Залою пам’яті, прослухала екскурсію по історії Голодомору та запалила свічку в пам’ять про мільйони невинно вбитих українців – жертв геноциду 1932-1933 років.

На момент візиту делегації в музеї проходила зустріч із свідком масового штучного голоду в Україні в 1946-1947 років Ніною Гейко. Пані Президент привіталася з Ніною Гейко. Жінки обмінялися теплими словами підтримки та співчуття. Раса Юкневічєнє згадала своїх рідних, які зазнали репресій від Радянського Союзу.