Директорка музею на фоні великої фотографії обличчя скульптури дівчинки з 5 колосками

Про здобутки і плани — інтерв’ю директорки Музею Голодомору для Українського інтересу

7 Серпня 2020

«Найціннішим у світі є життя кожної окремо взятої людини, не кажу вже про десятки чи мільйони. У Музеї Голодомору ми не лише розповідаємо правду про геноцид, а навчаємо протистояти проявам ненависті та порушенню прав людини, активізуємо тему геноциду українців», — поділилася в інтерв’ю для Український інтерес Олеся Стасюк.

Директорка Національного музею Голодомору-геноциду, кандидатка історичних наук, дослідниця Голодомору Олеся Стасюк дала інтерв’ю Українському інтересу і розповіла про здобутки музейної команди, поширення теми геноциду за кордоном, петицію німецького Бундестагу, підручники для школярів та більше.

Читайте у матеріалі Українського інтересу.