Продовжуємо співпрацю з гідами Києва

14 Квітня 2021
Музей Голодомору вже вдруге провів семінар для Гільдії Гідів у рамках меморандуму про співпрацю. Через карантинні умови подія відбувалася в онлайн-режимі. Спілкування тривало аж 5(!) годин.
Гіди переглянули відеоекскурсію (кожен охочий може також відвідати її, зареєструвавшись за посиланням.
Заступниця директора Інституту дослідження Голодомору Ірина Батирєва прочитала лекцію про історію Голодомору, його причини і наслідки.
Екскурсоводка Дар’я Чудінова розповіла про музей, його роботу, плани і проекти. Також вона розробила методичні рекомендації щодо того, як краще подавати тему Голодомору різним слухачам і як при цьому працювати з емоціями.
Команда музею вдячна за схвальні відгуки гідів та з нетерпінням чекатиме на продовження співпраці.