Робоча зустріч із хорватським громадським діячем Крістіаном Лепесіком

2 Грудня 2022

В. о. Генерального директора Музею Голодомору Леся Гасиджак 2 грудня зустрілася з хорватським громадським діячем, директором з міжнародних зв’язків ГО «Інститут за демократію» Крістіаном Лепесіком.

Під час зустрічі обговорили основні напрямки роботи організацій та можливості для співпраці. ГО «Інститут за демократію» займається організацію виставок про історію геноцидів та злочинів тоталітарних режимів у Європейському Союзі. Крістіан Лепесік запропонува спільно працювати над виставкою, яка б розкривала історію Голодомору в контексті злочинів комуністичного тоталітарного режиму в Європі. Така ідея виставки пов’язана з постійною важливістю наголошування загроз, які представляють собою тоталітарні та авторитарні режими.

Леся Гасиджак ознайомила колегу з Хорватії із головними напрямками роботи Музею та розповіла про уже реалізовані всеукраїнські та міжнародні проєкти.

У результаті зустрічі сторони домовилися про підготовку меморандуму про співпрацю та початок напрацювань щодо створення у майбутньому спільної виставки.