Співробітники Музею Голодомору зустрілися з американською волонтеркою Джуді Стемплер під час міжнародної програми в США

16 Травня 2023

У лютому-березні 2023 року члени команди Музею Голодомору взяли участь у міжнародній програмі «Увіковічення історії за допомогою просвіти та музеїв», організованій Посольством США в Україні.

Одним із заходів, передбачених програмою, є відвідання американських родин. Під час вечері учасники програми мають змогу познайомитись зі звичним життям нерідко надзвичайних американських громадян. Саме такою стала зустріч з Джуді Стемплер, яка понад 25 років працює в технологічній індустрії як бізнес-консультант та глобальний лідер продажів, а наразі є старшим директором відділу бізнес-стратегії Verizon Business Global Integration Services. Будинок Джуді ззовні та зсередини прикрашений прапорцями України та США, а її велике серце не лише дозволяє приймати відвідувачів з України в себе вдома, а й допомагати українцям за межами своєї країни.

Так, після початку повномасштабного вторгнення вона місяць провела у Перемишлі (Польща), працюючи волонтером із #WorldCentralKitchen (WCK) шеф-кухаря Хосе Андреса. Сама Джуді розповідає про цей досвід як велику честь. Попри те, що робота була схожою на важкий марафон, адже приготування 10 000 страв для українських біженців і робота по 12-16 годин на добу, може виснажити будь-кого, Джуді згадує той час з теплотою та ніжністю.

Посмішки, сльози, обійми та добрі слова стали найкращою відзнакою для волонтерів зі всього світу. Джуді Стемплер стала однією з тих людей, для кого війна в Україні вже не просто вечірній ролик у новинах. З великою пошаною і вдячністю ми ставимось до кожного, хто мав сили і натхнення не бути байдужим. Саме завдяки підтримці таких як Джуді Стемплер ми, українці, обов’язково здобудемо перемогу в цій війні.

Про інші заходи в рамках міжнародної програми «Увіковічення історії за допомогою просвіти та музеїв» ми звітували раніше, інформацію можна знайти на нашому сайті та в соцмережах.

24 травня Музей Голодомору проводить презентацію для музейників та усіх охочих, під час якої співробітники розкажуть про досвід участі в програмі та презентують її підсумки.