У Бухаресті відкрили виставку «Голодомор: нищення ідентичності»

2 Грудня 2020

В українському посольстві в Бухаресті до 87-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні відкрилася виставка Національного музею Голодомору-геноциду «Голодомор: нищення ідентичності». Яка розкриває історію знищення комуністичним тоталітарним режимом українських хліборобів – носіїв традицій, звичаїв, мови і культури.

Геноцид був спрямований проти української інтелігенції, української церкви, проти кожного активного носія української ідентичності. Він полягав у знищенні української нації як такої через фізичне вбивство українців, приниження української мови та культури, фальсифікацію української історії, ліквідацію цілих установ та стирання імен національних героїв із книги буття України.

Українські дипломати в Румунії закликали всіх охочих долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та запалити Свічку Пам’яті у вікнах своїх осель.

Нагадаємо, у 2018 році у Румунії було презентовано виставки про Голодомор «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» та «Голодна симфонія».