У музеї відкрився проект «Голодомор: нищення ідентичності»

13 Лютого 2019

У листопаді 2018 року до 85-тих роковин Голодомору музей у співпраці з КП «Київський метрополітен» реалізували просвітницький проект «Голодомор: нищення ідентичності» у вагонах потягу столичного метро. Це серія інформаційних плакатів про унікальні предмети та явища культури і науки, суспільного розвитку й побуту, про українців, які змінювали історію, і на початку ХХ ст. визначали націю, готову до суверенного життя, про все, що становить нашу ідентичність.

З 13 лютого по 30 квітня 2019 року постери демонструватимуться в Залі памяті музею. Хто не зміг ознайомитися з проектом у метро, мають змогу зробити це в Меморіалі жертв Голодомору. Запрошуємо всіх до музею!

Також Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» з метою широкого інформування громадян України про Голодомор, організовує експонування проекту по Україні. Просимо звертатися за номером (044) 254-45-12, або на [email protected]

Окрім цього, музей пропонує освітнім і культурним закладам наступні інформаційні виставки:

1. «Нас вбивали, бо ми – українці».
  2. «Голодовка 21-23-го».
  3. «Масовий голод 1946-1947 років в радянській Україні».
  4. «Страчені голодом: невідомий геноцид українців»
  5. «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-33 рр.».
  6. Фотовиставка «Сторожі правди».
  7. «Люди правди. Щоб світ знав».
  8. Фотовиставка «Голодна симфонія».
  9. «Надія наша в Бозі!».

Ми відкриті до співпраці!