У Тернополі презентували книги про Голодомор

6 Жовтня 2021

5 жовтня у Тернополі відбулася презентація видань Національного музею Голодомору-геноциду у межах проєкту «Боротьба за свідомість».

У заході, організованому за підтримки Тернопільської обласної ради, взяли участь представники бібліотек, освітньо-наукових закладів та громадськості Тернополя й області.

Під час заходу заступник директора Інституту дослідження Голодомору Іван Петренко презентував наукові праці та результати Міжнародного Форуму «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо», який був присвячений пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–1933 рр., до 100-х роковин масового штучного голоду 1921–1923 рр., 75-х роковин масового штучного голоду 1946–1947 рр.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко подякував представникам Музею та Інституту дослідження Голодомору за реалізацію проєкту «Боротьба за свідомість» й наголосив на важливості поширення правди про злочини комуністичного тоталітарного режиму проти українців.

Опісля презентовані книги отримали наступні бібліотеки:

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека;

Тернопільська міська центральна бібліотека;

Бібліотека Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка;

Бібліотека Тернопільського національного технічного університет ім. Івана Пулюя;

Бібліотека Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.