Українцям Баварії вручили подяки за участь у міжнародному проєкті Музею Голодомору

27 Січня 2020

В Мюнхені вручили подяки активістам української громади Баварії за участь у міжнародному проєкті «Аудіогід для кожного» про Голодомор в Україні 1932–33 рр.

Про це повідомляє Генеральне консульство України в Мюнхені на своїй сторінці у Facebook.

«У неділю в храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулося урочисте вручення подяк від Національного музею Голодомору-геноциду в Києві активістам української громади Баварії, які взяли участь у міжнародному проєкті «Аудіогід для кожного» та переклали текст оглядової екскурсії в музеї на німецьку мову», — йдеться у дописі.

Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко подякував волонтерам Миколі Франкевичу, Наталії Ткачук, Наталії Михайловій, Михайлу Добрянському, Надії Савченко та Олені Цольнер «за допомогу у важливій справі донесення до іншомовних аудиторій інформації про злочин комуністичного режиму проти українського народу».

У Генконсульстві також висловили подяку перекладачеві та філологу Крістіану Вайзе за редагування перекладу та начитку тексту. «Саме його голос розповідатиме німецькомовним гостям музею про Голодомор в Україні у 1932–1933 роках», — зазначено в дописі.