Уряд врегулював умови оплати праці фахівців Меморіалу жертв Голодомору

27 Липня 2018

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 26 липня 2018 року встановив додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів для працівників Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, шляхом доповнення Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів.

Встановлення таких коефіцієнтів працівникам Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” дозволить подолати диспропорцію в умовах оплати праці фахівців закладів культури з однаковим статусом, підвищить престижність праці в закладі та дозволить гідно відзначити фахових рівень працівників закладу, на яких покладено важливу місію -відновлення історичної правди про Голодомор.

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» є державним музейним закладом, науковою установою, що забезпечує увічнення і вшанування пам`яті жертв геноциду – Голодомору 1932-1933 рр. Музей бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері відновлення і збереження національної пам`яті тощо. Відвідування Меморіалу (згідно Указу Президента України №98 від 3.02.2010 р.) є обов’язковим у програмах державних візитів глав держав та офіційних візитів вищих посадових осіб інших країн до України.