В Дипломатичній академії України презентували англомовну версію збірника матеріалів конференції “Голодомор 1932-1933 років: втрати української нації”

13 Листопада 2018

12 листопада 2018 року Меморіал жертв Голодомору в приміщенні Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС презентував англомовну версію збірника матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Голодомор 1932-1933 років: втрати української нації».

Книга розрахована на широку аудиторію в усьому світі. Особливо в пригоді вона має стати представникам іноземних дипломатичних представництв в Україні та українським дипломатам, з метою підвищення обізнаності в історії Голодомору серед співробітників дипломатичних установ.

В заході взяли участь заступник директора Дипломатичної академії Наталія Шульга, генеральний директор Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” Олеся Стасюк, головний зберігач фондів Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” Ніна Лапчинська. Учасники зустрічі обговорили необхідність продовження дослідження Голодомору-геноциду та інших злочинів комуністичного режиму. Тільки через вивчення та усвідомлення історії геноциду ми зможемо не допустити в майбутньому подібні злочини.

Також, всі присутні приєдналися до Міжнародної акції “Запалімо свічку пам’яті!” приурочену 85-м роковинам Голодомору-геноциду.