Відкрито благодійний рахунок для підтримки культури та медіа в Україні

7 Квітня 2022

Міністерство культури та інформаційної політики відкрило мультивалютний благодійний рахунок для підтримки культури та медіа в Україні. Благодійний рахунок за дорученням міністра вже відкрито Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, повідомляє сайт Держагентства.

Кошти, зібрані на благодійний рахунок, будуть направлені на охорону, евакуацію, оцифрування, захист і збереження культурних цінностей, підтримку діяльності закладів культури та мистецтва, креативних індустрій, телебачення та радіомовлення, що постраждали, були пошкоджені чи зруйновані внаслідок бойових дій під час збройної агресії проти України.

«Під час окупації саме культура однією з перших піддається тотальній нарузі зі сторони загарбників. росія зараз намагається знищити українську культуру як явище і підмінити її власними «цінностями». Не вийде! Кошти акумульовані на благодійному рахунку, стануть надійним плацдармом для захисту української культури і її блискавичного відродження після перемоги над окупантами», – заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Вся інформація про надходження коштів на благодійний рахунок, а також звітність щодо їх використання буде відображатись на вебсайті Держмистецтв.

«рф прагне заперечити сам факт існування української культури і мистецтва. Тому першочергове спрямування коштів на сферу мистецтв, захист культурної спадщини та підтримку митців є не просто вимогою часу, а необхідною умовою нашого майбуття», – зазначила Голова Держмистецтв Галина Григоренко

Для зарахування коштів у національній валюті:

Банк: АТ «Ощадбанк»

Рахунок № UA263226690000025236300755566

код ЄДРПОУ 43542231

Отримувач: Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти

Для зарахування коштів у USD, EUR, GBP:

SWIFT: COSBUAUKKIE

BENEFICIARY’S BANK: Branch #10026/0143 JSC Oschadbank, Ukraine, Kyiv

BENEFICIARY State Agency of Ukraine on Arts and Artistic Education

Ukraine, Kyiv, 01001

Borysa Grinchenka str., 1

IBAN UA263226690000025236300755566

Сторінка для підтримки української культури та медіа – https://arts.gov.ua/donate/.