Відомий історик Антуан Аржаковський поширюватиме інформацію про Голодомор у Франції

11 Лютого 2020

11 лютого Антуан Аржаковський, французький історик та богослов, разом із Алексісом Лепроу, директором Коледжу бернардинів, відвідали Музей Голодомору, аби ознайомитися із історією геноциду українців та обговорити можливість подальшої співпраці.

Антуан Аржаковський працював аташе з питань кіно при Міністерстві зовнішніх справ Франції, аташе з питань освітньої співпраці та заступником директора Французького інституту в Києві. У 2004 році заснував і був першим керівником Інституту екуменічних студій при Українському католицькому університеті у Львові та викладав у Києво-Могилянській академії.

Пан Аржаковський зацікавився темою Голодомору і планує поширювати інформацію про геноцид українців. Для цього команда музею передасть навчально-інформаційні фільми, книги та копії документів про події 1932–33 рр. для поширення їх у Коледжі бернардинів у Парижі.

Історик зазначив важливість визнання Голодомором актом геноциду у світі та хоче посприяти цьому процесу у своїй країні.

Нагадаємо, 17 країн вже визнали Голодомор геноцидом. Із їх переліком можна ознайомитися за посиланням.