Вифлеємський Вогонь Миру передали у Музей Голодомору

22 Грудня 2021

Сьогодні, 22 грудня, скаутська організація «Пласт» передала до Національного музею Голодомору-геноциду Вифлеємський Вогонь Миру. Церемонія передачі відбулася у Залі пам’яті музею.

Приносити це символічне полум’я в церкви, лікарні, сиротинці, у державні установи, а в останні роки – ще й бійцям на передову – вже стало хорошою передріздвяною традицією. Його передають з країни в країну, з рук в руки, як нагадування про те, що своїми руками ми здатні зробити багато чудес для своїх ближніх.

Так Вифлеємський Вогонь Миру мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Отримуючи і передаючи цей вогонь, потрібно пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди, любові до людей.

Поширення Вифлеємського Вогню Миру (ВВМ) — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.  Передачу «світла миру з Вифлеєму» започаткували у 1973 році австрійські благодійники. Згодом її підтримали скаутські організації з різних країн. Зі священної землі вогник передають до Відня – звідти він починає мандрувати світом.

Запрошуємо долучитись до світла вогню з Віфлеєму – https://www.plast.org.ua/fire/.
Нехай він осяє своїм теплом ваші серця і душі.