Віфлеємський Вогонь Миру передали до Меморіалу жертв Голодомору

Новини музею 26 Грудня 2016

26 грудня скаутська організація Пласт передала Віфлеємський Вогонь Миру до Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”

Віфлеємський Вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, що полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Віфлеємський Вогонь Миру, який символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають з міста до міста, заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Віфлеємський Вогонь Миру мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство — прихильно сприймаються українською громадою впродовж останніх років.

Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку – за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.

Запрошуємо долучитись до світла вогню з Віфлеєму. Приходьте до Меморіалу та візьміть Вогонь з собою.