Виставка «Страчені голодом» у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

28 Травня 2019

З 24 травня по 20 червня жителі та гості Тернополя зможуть ознайомитися з фотодокументальною виставкою «Страчені голодом».

Підготовлена Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000» виставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» базується, головним чином, на усній історії, яка сьогодні є досить поширеним методом соціально-гуманітарних досліджень. Предметом дослідження усної історії є суб’єктивний досвід окремої людини. Тому особливістю цієї виставки є підтвердження фактів на основі документальних архівних джерел свідченнями очевидців, що пережили Голодомор 1932-1933 років. За цим принципом побудована і сама виставка – будь-яка інформація з офіційного документа підтверджується спогадами свідка тих подій.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з виставкою до Тернопільського обласного краєзнавчого музею (м.Тернопіль, Площа Героїв Євромайдану, буд. 3).