Всеукраїнська акція «Пам’ять роду»

2 Жовтня 2018

Український інститут національної пам’яті започатковує Всеукраїнську акцію «Пам’ять роду», метою якої є пошук і збір спогадів нащадків тих, хто пережив Голодомор, та родинних світлин періоду до Великого Голоду.

Зібрані свідчення будуть опубліковані на розробленій Інститутом веб-сторінці «85-ті роковини Голодомору» та поширюватимуться на офіційних сторінках у соціальних мережах. Ці оповідання і фотокартки увійдуть до окремого збірника, видання якого ініціює Інститут. Також на основі цих матеріалів Інститут має на меті зробити виставку спільно з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». І саме до цього Музею будуть передані на зберігання усі отримані спогади та світлини.

Повна інформація про Акцію за посиланням.

Нагадаємо, 1 вересня 2018 року у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» стартувала Міжнародна акція «Запалімо свічку пам’яті!»