З Австралії до Кривого Рогу — виставка Музею Голодомору на півдні країни

11 Грудня 2019

10 грудня у Криворізькому державному педагогічному університеті відкрилася виставка Музею Голодомору «Голоси з-за океану».

Фотопроєкт був створений до 85-х роковин австралійками українського походження. По всьому континенті кураторки проєкту розшукали очевидців Голодомору, які емігрували до Австралії після 1930-х років. Зібравши свідчення та зробивши фотопортрети, вони створили міжнародний історично-культурний проєкт, аби зберегти пам’ять про один із найбільших геноцидів — Голодомор. Виставка через фотографії та спогади, оформлені у вигляді листів, розповідає особисті історії про Голодомор 1932–1933 років двадцяти шести людей із тринадцяти областей України.

Після експонування у Мельбурні проєкт презентували в Музеї Голодомору та Дніпропетровському національному історичному музеї. Зараз фотовиставка представлена у Криворізькому державному педагогічному університеті. Кожен охочий може відвідати фотопроєкт протягом 5-ти днів: з 10 до 15 грудня (10:00-17:00).