Журналісти південнокорейського суспільного мовника відвідали Музей Голодомору

19 Грудня 2022

15 грудня знімальна група південнокорейського суспільного мовника «KBS» у межах зйомок документального фільму про Україну відвідала Музей Голодомору.

Знімаючи фільм, керівник групи Парк Сіок Го (Park Seok Ho) намагається зрозуміти передумови сучасної повномасштатної війни Росії проти України. В цьому контексті історія Голодомору особливо важлива, оскільки для багатьох людей, мало знайомих з українським минулим, вона пояснює сучасні звірства то жорстокість російських окупантів.

Завідувач інформаційно-видавничого відділу музею Михайло Костів провів гостям оглядову екскурсію та розповів про аналогії, які можна побачити в сучасних та подіях 90-річної давності. Він звернув увагу на український спротив більшовицькій політиці у 1930–1931 роках, коли на території УСРР спалахнуло більше 4000 повстань.