Зйомки в проекті «Ukraine Becoming Great»

5 Вересня 2018

6 вересня 2018 року до Меморіалу жертв Голодомору завітала знімальна група ГО «Another media company», яка за підтримки Комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр» працює над документальним проектом «Ukraine Becoming Great».

Генеральний директор музею Олеся Стасюк зустрілася з режисером фільму Камерон Течвел (Cameron Thachwell) (Південно-Африканська Республіка) та розповіла про історію Голодомору, сучасні заперечення історії геноциду українців та роботу України з визнання у світі Голодомору геноцидом.

Камерон Течвел відвідав музей вдруге. Саме після першого візиту він прийняв рішення включити історію Голодомору до фільму. Адже проект має на меті не лише створити позитивний погляд на Україну, а й показати її культуру та історію.