Акція «Запалімо свічку пам’яті!» у Королівстві Данія

28 Жовтня 2018

27 жовтня 2018 року міжнародна акція «Запалімо свічку пам’яті!» пройшла в датському місті Рандерс.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Посольства України в Королівстві Данія.

Українська громада в Данії спільно Посольством України приєдналися до міжнародної акції на вшанування 85-х роковин Голодомору-геноциду.

Акція пройшла під час Днів української культури в Данії. Учасники заходу запалили символічну «свічку пам`яті» та вшанували загиблих хвилиною мовчання, ознайомилися з тематичною виставкою «Нас вбивали, бо ми – українці», підготовленою нашим музеєм.

1 вересня акція «Запали свічку пам’яті» розпочалась у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору».

За перебігом акції протягом 85-ти днів можна стежити на веб-сторінці “85-ті роковини Голодомору .