Активісти розмістили плакати про Голодомор у Мюнхені

25 Листопада 2020

У німецькому Мюнхені на одній із вулиць та станції метро активісти розмістили наочні матеріали, які розповідають про Голодомор в Україні, повідомляє Укрінформ.

Активістка української громади у Німеччині Наталія Ткачук прокоментувала для Укрінформу цю акцію: «Українці Німеччини, які мешкають у Баварії, з огляду на обмеження через пандемію COVID-19 вирішили вшанувати пам‘ять жертв Голодомору в Україні в 1932–1933 роках у форматі, який є можливим в умовах карантину. Ми створили сайт, на якому інформація про Голодомор-геноцид подана виключно німецькою мовою. Також у центрі Мюнхена, на одній з найвідоміших вулиць столиці Баварії — Марієнплац, розміщені плакати на тему Голодомору».

Крім того, наочна інформація про Голодомор доступна з 24 листопада по 3 грудня уздовж ескалатора на одній із станцій центральної лінії мюнхенського метрополітену.

За словами Ткачук, у такий спосіб активісти прагнуть привернути увагу жителів і гостей Мюнхена до трагедії Голодомору.

Активісти також укотре порушили питання щодо визнання німецьким парламентом Голодомору геноцидом українського народу.

Далі планується організувати демонстрацію плакатів про Голодомор у Берліні та інших містах Німеччини.

Організаторами акції виступили члени ініціативної групи, які у грудні 2018 року подали до німецького Бундестагу петицію про визнання Голодомору геноцидом українського народу, а також представники Центральної спілки українців Німеччини.