Черговий акт вандалізму стосовно пам’ятника жертвам Голодомору

7 Липня 2021

У Києві невідомі повалили пам’ятний хрест жертвам Голодомору. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Муфтій Духовного управління мусульман України Саід Ісмагілов

Хрест був встановлений на старому кладовищі на вулиці Лук’янівській (поруч розташована мечеть Ар-Рахма).

Журналістам у поліції Києва повідомили, що інформацію про інцидент перевіряють. Нещодавно громадські активісти відновили зруйнований пам’ятник.

Музей Голодомору засуджує будь-які прояви ненависті щодо місць пам’яті та закликає Національну поліцію провести розслідування інциденту.

Це вже неперший акт вандалізму щодо пам’ятників жертвам Голодомору. Цьогоріч у березні вандали кинули вибуховий пакет у пам’ятник в Кривому Розі, у серпні минулого року невідомі пошкодили скульптуру «Гірка пам’ять дитинства» біля Музею Голодомору в Києві, а в липні 2019 року на Миколаївщині з пам’ятника жертвам Голодомору вкрали деякі елементи.