Книгу про Голодомор презентували в Бразилії

25 Червня 2018

14 червня ц.р. в Муніципальній Раді міста Прудентополіс (штат Парана, Бразилія) презентували книгу “Голодомор 1932-1933. Висвітлення в українсько-бразильській газеті “Праця”, створену на основі спогадів бразильців українського походження, повідомляє прес-служба посольства України в Бразилії. 

“Професор Андерсон Прадо підготував свою наукову працю на основі спогадів бразильців українського походження, які пережили трагедію Голодомору в Україні та матеріалів, оприлюднених в українській газеті, що видається в Бразилії з 1912 року”, – повідомили у дипустанові.

Під час презентації посол України в Бразилії Ростислав Троненко у своєму виступі наголосив на важливості збереження болісної пам’яті, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторювалися трагедії, такі як Голодомор, коли внаслідок проведеної радянським сталінським режимом цілеспрямованої політики було страчено понад 7 мільйонів українців.

У заході взяли участь керівництво Муніципальної Ради, представники української церкви та громади, студенти та викладачі Федерального Інституту штату Парана.

Нагадаємо, що 13 червня 2008 року Муніципальна Рада міста Прудентополіс визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.