Міжнародна акція "Запалімо свічку пам'яті!" в Естонії

10 Листопада 2018

9 листопада у м.Таллінн на центральній площі міста – пл. Свободи біля пам’ятника перемозі Естонії у визвольній боротьбі “Хрест Свободи”, Конгрес українців Естонії та Посольство України в Естонській Республіці провели акцію «Запалимо свічку пам’яті» із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, повідомляє прес-служба Посольства України в Естонії.

На початку заходу до його учасників звернулося керівництво Конгресу та Посольства.

Під час акції було згадано імена та прізвища українських 85 дітей, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Разом зі співробітниками ПУ в Естонії та активістами української діаспори Естонії у заході взяли участь представники МЗС та Мінкультури  Естонії, місцевих політичних та культурологічних кіл, а також акредитованого в Естонії іноземного дипкорпусу.

1 вересня акція «Запали свічку пам’яті» розпочалась у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору».

За перебігом акції протягом 85-ти днів можна стежити на веб-сторінці “85-ті роковини Голодомору