На Харківщині вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років

28 Листопада 2018

Традиційний захід відбувся біля Хреста пам’яті жертв Голодомору в Молодіжному парку, а на майдані Свободи о 16:00 запалили свічки, підтримавши всеукраїнську акцію, повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Після покладання квітів та відкриття Музею пам’яті жертв Голодомору представники громадських організації регіону, волонтери, учасники АТО та ООС, представники духівництва й обласної влади зібралися біля Хреста пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років у Молодіжному парку. У заході взяли участь заступники голови Харківської ОДА Михайло Черняк та Анатолій Бабічев. До Хреста несли не тільки квіти, але й лампади, запалені свічки, колосся й хліб. Відбувся молебень.

О 16:00 на майдані Свободи розпочалася акція «Запали свічку». Харків’яни виклали на головній площі міста символічний хрест з лампадок зі свічками.